Všeobecné informace

Místo konání kongresu:

Metropol a.s.
Senovážné nám. 2, České Budějovice

Mapku najdete zde.

Jmenovky

Účastníci jsou povinni po celou dobu konání konference nosit jmenovku, kterou obdrží při registraci. Při opětovném vystavení jmenovky z důvodu ztráty bude účtováno 500,- Kč.

Jednací jazyky kongresu

Jednacími jazyky jsou čeština a angličtina. 

Vstupenky

Účastníci společenského večera jsou povinni prokázat se platnou vstupenkou, kterou obdrží při registraci. Bez této vstupenky nebude umožněn vstup.

Potvrzení o účasti

Potvrzení o účasti obdrží účastníci při registraci spolu s ostatními konferenčními materiály.

Hotely

Všechny hotely, v nichž byly rezervovány pokoje pro účastníky kongresu, jsou v pěšší vzdálenosti od místa konání kongresu.

Parkování

Informace o možnostech parkování v Českých Budějovicích najdete zde.

Výstava

Akce bude doprovázena výstavou farmaceutických, laboratorních a dalších firem. Vstup na výstavu je zahrnutý v registračním poplatku.

Občerstvení

V čase kávových přestávek bude v prostorách výstavy podáváno občerstvení. Občerstvení během kávových přestávek je zahrnuto v registračním poplatku.

Obědové přestávky 

Po celou dobu konání kongresu bude exkluzivně pro účastníky kongresu k dispozici restaurace Metropol, která se nachází přímo v místě konání kongresu. Restaurace nabídne účastníkům polední menu a jiné občerstvení a nápoje.
Upozornění - obědy nejsou zahrnuty v registračním poplatku, každý účastník si obědy bude hradit individuálně přímo v restauraci.
 

Webové stránky kongresu

Webové stránky Stránky jsou průběžně aktualizovány a doplňovány.